Ocieplająca moc koloru, M jak Mieszkanie

12 lutego 2018

„Jak najwięcej gładkich powierzchni, stonowany, minimalistyczny styl ozdobiony plamami barw i dużo miejsca do przechowywania – na tym najbardziej załeżało Agnieszce i Pawłowi. Architektkom udało się stworzyć przytulne, funkcjonalne wnętrza spełniające te założenia.”

Tekst: Zofia Malicka

Zobacz >

Historia lubi się powtarzać, M jak Mieszkanie

28 lipca 2017

„Aga Prus z wykształcenia jest architektką wnętrz, jednak nigdy nie pracowała w zawodzie. Poszła w ślady dziadka, znanego warszawskiego szewca – założyła firmę, która oferuje buty szyte na miarę. I podobnie jak dziadek ma mieszkanie oraz pracownię w tym samym budynku.”

Zobacz >

Plac zabaw jak malowany, M jak Mieszkanie

13 czerwca 2017

„„Chodź, pokażę ci mój pokój”– tak mała Ania zwraca się do gości odwiedzających jej rodziców. Nas też tak przywitała. Co tam odkryliśmy? Wymarzoną przestrzeń do dziecięcych harców, nauki oraz wypoczynku.”

Zobacz >

Mieszkanie na dwa kolory, Dom z pomysłem

27 maja 2015

Chcesz obejrzeć całą publikację online? Kliknij tu

Zobacz >

Pomysłowo urządzone mieszkanie na warszawskim Mokotowie, Onet Dom

4 maja 2015

Chcesz obejrzeć całą publikację online? Kliknij tu

Zobacz >

Nowa Garderoba, M jak Mieszkanie

2 lutego 2015

„Półki, schowki i regały czasami nie wystarczają. Coraz częściej chcemy mieć w mieszkaniu oddzielne pomieszczenie do przechowywania ubrań czy rzeczy sezonowych. Zobacz, jak można wkomponować je w przestrzeń.”

Zobacz >

Sypialnia w salonie, Małe Mieszkanie

1 lutego 2015

„Wydzielenie w salonie podestu na aneks sypialny”

Zobacz >

Życie w praktyce, M jak mieszkanie

30 grudnia 2014

„Nasza córka nigdy nie chciała się bawić w swoim pokoju – opowiadają Basia i Bogdan. Dlatego sprytnie połączyli salon i… dziecięcą bawialnię. Ale to niejedyne pomysłowe rozwiązanie ułatwiające codzienną krzątaninę.”

Zobacz >

Idziemy w nowoczesność, M jak mieszkanie

1 grudnia 2014

„Dla małżeństwa z dwojgiem dzieci była to wielka zmiana. Przenieśli się z małego, wyłożonego boazerią mieszkanka do zgeometryzowanej przestrzeni z żywicową posadzką. Jedno się nie zmieniło – wnętrze miało sprzyjać przebywaniu razem.”

Zobacz >

nordycko w warszawie, m jak mieszkanie

1 września 2014

„Żoliborz to jeden z najlepszych stołecznych adresów. Modernistyczna architektura, zieleń i podtrzymywane od lat społecznikowskie tradycje tworzą niepowtarzalny klimat. Jak się okazało – bez przeszkód przyjął się w nim styl skandynawski!”

Zobacz >