Targi iSaloni w Mediolanie 2017 – nasze zachwyty

18 kwietnia 2017 / Blog, Inspiracje / Komentarze: 0

4.04-09.04 w Mediolanie jak co roku odbyły się największe Międzynarodowe Targi Meblowe – iSaloni. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. 2/3 naszego zespołu wybrało się do Włoch w poszukiwaniu najnowszych trendów i inspiracji.

W tym roku międzynarodowym targom meblowym towarzyszyła wystawa oświetlenia Euroluce. Zachwyciły nas najnowsze lampy Lambert&Fils z kolekcji Laurent, a także lampy North Vibi przywodzące na myśl zarzucone wędki. Proste, pastelowe lampy Silo marki Zero również skradły nasze serca.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Pokój Zuzi i Róży

wizu1

Ostatnio zgłasza się do nas wielu rodziców z prośbą o zaaranżowanie pokoików dziecięcych. To dla nas duża radość, ponieważ uwielbiamy ten temat, a od kiedy jesteśmy mamami, to robimy to z jeszcze większą przyjemnością i szerszą wiedzą dotyczącą funkcjonalności przestrzeni dla dzieci. O jednym z takich pokoików chcemy Wam dziś opowiedzieć.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Małe mieszkanie – inwentaryzacja

okladka

Mieszkanie od A do Z to nasz pomysł na cykl wpisów, w których będziemy opowiadać, jak wygląda praca nad projektem mieszkania i jego realizacją. Po kolei zajmiemy się tematami: małe mieszkanie, mieszkanie z historią i dom. Przez kilka miesięcy będziecie mogli razem z nami uczestniczyć w powstawaniu koncepcji i śledzić ewolucję naszych pomysłów. Wszystko będziemy Wam opowiadać na bieżąco, więc przyszłość całego przedsięwzięcia jest nawet dla nas wielką niespodzianką. No, to zaczynamy, licząc na to, że będziecie śledzić projekt, który okaże się naszym projektem życia.

CZYTAJ WIĘCEJ >

Hello world!

Przyszedł czas na nowe. Poznaliście nas jako Danowska//Jankowska już trzy lata temu. Zakładając wtedy pracownię, nie zakładałyśmy, że życie osobiste tak szybko zweryfikuje naszą nazwę.
Od ponad roku pracownię Danowska//Jankowska prowadziły Agata Ambrożewska i Agata Krzemińska, wyrosło wokół tego nie lada zamieszanie i choć nie była to łatwa decyzja, postanowiłyśmy jednak, że przyszedł czas na zmianę. I tak jesteśmy jako A+A, mając nadzieję, że tak już pozostanie.

aplusa-wizyt

CZYTAJ WIĘCEJ >