Hello world!

30 grudnia 2014 / Blog, Z życia pracowni

Przyszedł czas na nowe. Poznaliście nas jako Danowska//Jankowska już trzy lata temu. Zakładając wtedy pracownię, nie zakładałyśmy, że życie osobiste tak szybko zweryfikuje naszą nazwę.
Od ponad roku pracownię Danowska//Jankowska prowadziły Agata Ambrożewska i Agata Krzemińska, wyrosło wokół tego nie lada zamieszanie i choć nie była to łatwa decyzja, postanowiłyśmy jednak, że przyszedł czas na zmianę. I tak jesteśmy jako A+A, mając nadzieję, że tak już pozostanie.

aplusa-wizyt

Co się zmieniło, od kiedy powstała Danowska//Jankowska? Oj, dużo, dużo. Prywatnie wzięłyśmy śluby z dwoma wspaniałymi facetami i urodziłyśmy dwóch cudownych chłopców, którzy dają nam więcej motywacji do działania niż kiedykolwiek wcześniej. Nawet nie wiecie, jak dobre można mieć pomysły podczas nieprzespanych nocy!
Zrobiłyśmy ponad 50 projektów, poznałyśmy przy tym ponad setkę inspirujących ludzi. Zmieniłyśmy biuro: opuściłyśmy nasze kameralne poddasze w kamienicy na Starej Ochocie i przeniosłyśmy się do Śródmieścia, gdzie razem z innymi kobiecymi biznesami tworzymy coworking na Wilczej. Tam zapraszamy na kawę, plotki i przy okazji rozmowy o wnętrzach.

Dlaczego założyłyśmy tego bloga? Chcemy, żebyście nas lepiej poznali, mogli zobaczyć, co się dzieje na naszych budowach, jak powstają nasze realizacje, kim jesteśmy, co nas inspiruje… Wychodzimy z założenia, że z architektem wnętrz trzeba się zaprzyjaźnić, trzeba mu się zwierzać, opowiadać o swoich przyzwyczajeniach, stylu życia. Dlatego poznajcie nas. Poznajcie nasze pasje. Poznajcie, co robimy i jakie jesteśmy. A kiedy nas polubicie, to wróćcie do nas na żywo, żebyśmy my mogły poznać Was.

Pozdrawiamy,
Agata + Agata