PRACOWNIA A+A

Jesteśmy A+A i jesteśmy tu dla Was.

Pracując razem od kilkunastu lat, poznałyśmy swoje atuty i stałyśmy się zespołem z prawdziwego zdarzenia.

Zrobiłyśmy razem ponad 200 projektów i mamy przekonanie, że razem jesteśmy czymś więcej niż oddzielnie.

Naszą pracownię cechuje autorski styl pracy – nasze projekty są różnorodne, ponieważ tworzone z myślą o przyszłych użytkownikach. To właśnie ludzie stoją w centrum naszych zainteresowań. Połączenie emaptii z malarską i architektoniczną wrażliwością pozwala nam na tworznie wnętrz unikatowych, a zarazem na wskroś funkcjonalnych.

Poznajcie nas.

Agata AMBROŻEWSKA

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Uwielbia spotykać się z ludźmi, poświęcać swój czas na rozmowy z nimi. Interesuje ją to, jak żyją, co robią, jakie są ich zainteresowania i pasje. Tę wiedzę wykorzystuje w swojej pracy. Uważnie słucha i stara się projektować, uwzględniając wszystkie potrzeby i sugestie. Dlatego do jej głównych zadań należy kontakt z klientami.

Jej mocną stroną są rzuty funkcjonalne. Są dla niej łamigłówką, gdzie funkcja wita się z harmonią przestrzenną, a wszystko pozostaje w ryzach narzuconych wymiarów.

Uwielbia naturalne materiały – „rozmawia” z drewnem i kamieniem, ale też kocha kolory i tworzywa takie jak w meblach Kartella czy Vitry.

Prywatnie mama Gucia i Zosi oraz miłośniczka książek.

Agata KRZEMIŃska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Ma zawsze głowę pełną pomysłów. Poszukuje rozwiązań wykraczających poza schemat. Nie lubi szablonów, za to uwielbia zaskakiwać samą siebie. Dlatego w naszej pracowni zajmuje się kreatywną stroną projektu.

Jej mocną stroną jest kreacja. Potrafi na długie godziny zaszyć się ze swoim komputerem i szukać, oglądać, szperać, tworzyć… Będzie Wam towarzyszyć na każdym etapie projektu.

Uwielbia styl skandynawski w każdej postaci: od surowego, miejskiego minimalizmu do rustykalnego klimatu wiejskich domów. Nie boi się przy tym zabawy kolorem, fakturą i stylem. Kocha lampy!

Prywatnie mama Ignacego i Heli oraz wielbicielka podróży.